Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Найєретичніша остання королева-бос: Від лиходійки до рятівниці (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Higeki no Genkyo to naru Saikyo Gedo Last Boss Joo wa Min no tame ni Tsukushimasu / The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Норіо Нітта
Тривалість:
00:23:44
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | InariDuB+VRdub
Ласт Бос - центральний персонаж оповіді. Вона є фінальним босом у популярній комп'ютерній грі. Дівчина має неймовірно бойову міць, з якою зрівнятися можуть далеко не всі. До всього іншого, у головної героїні більш ніж достатньо не тільки сил, а й хитрощів, щоб водити за ніс усіх, кого не лінь. Ласт Бос готова стати наймогутнішою і найвладнішою принцесою, щоб виправити всі помилки минулого. Вона готова жертвувати багатьом, щоб допомогти оточуючим знову знайти щастя. Для такої високої і благородної мети вона готова застосовувати свої шахрайські скіли і неймовірний авторитет. ©Kino4ua Найєретичніша остання королева-бос: Від лиходійки до рятівниці (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?