Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Подвійне життя

Рік:
Ор. назва:
Double Life
Країна:
Канада
Режисер:
Мартін Вуд
Тривалість:
01:29:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Місто стрясає звістка про те, що чесного й етичного помічника окружного прокурора Марка Сеттера (Найалл Меттер) знайшли мертвим, одного з тих, хто не брав участі в корупційних оборудках своїх колег. Це сталося напередодні найбільшого судового процесу. Смерть Марка також відкриває його таємний зв'язок із коханкою Джо Кройзо, незважаючи на те, що у нього була любляча дружина Шерон, до якої він повертався щоночі. Своєю чергою, Джо знає причину невірності Марка і поспішає поділитися нею з Шерон. На відміну від фальшивої турботливості колег її покійного чоловіка, Джо видається Шерон щирою і, незважаючи на підозрілу поведінку коханки, дружина вирішує довіряти їй.

Джо представляється керівницею улюбленої таверни Марка в будівлі суду. Їхні стосунки почалися з того моменту, коли юрист допоміг їй з деякими юридичними питаннями. Потім дві жінки, які краще за всіх знали покійного, об'єднують свої зусилля з розслідування вбивства, скоєного по відношенню до Сеттера. Тим часом детектив Кармен Тракслер береться за професійне розслідування вбивства Сеттера і вона обурена інтересом двох жінок до цієї справи. Але коли правда, врешті-решт, вийде назовні, це обов'язково ускладнить зусилля двох жінок-аматорів розгадати загадку смерті їхнього чоловіка. ©Kino4ua Подвійне життя 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?