Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Яскраві дівчата / Жінки, що сяють (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shining Girls
Країна:
США
Режисер:
Мішель МакЛарен, Елізабет Мосс, Даіна Рейд
Тривалість:
00:54:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Російською - Оригінал
Після нападу серійного вбивці життя чиказького журналіста Кірбі Мазурахі змінюється назавжди. Вона успішний співробітник міської газети, що висвітлює події епохи Великої депресії. Дивом вирвавшись із лап лиходіїв, вона починає власні розслідування, які могли б врятувати інших дівчат від тієї самої долі. Після ретельного розслідування я знайшла сліди садистського злочину, який складався з десятків убитих жінок. Незабаром вона виявляє неспростовні докази того, що божевільний відкрив тимчасовий портал. В обмін на володіння цим даром він повинен криваво розправитися з "сяючими" дівчатами, наділеними особливим талантом і красою. За допомогою кореспондента, який зміг познайомитися з ним. Однак коли чоловік наближається до розкриття істинної особистості божевільного, він випадково потрапляє в інший вимір, не розкриваючи своєї важливої таємниці. Кірбі повинен не тільки вивести злочинців на чисту воду, а й врятувати життя своєму другові. ©Kino4ua Яскраві дівчата / Жінки, що сяють (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?