Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Нестабільний (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Unstable
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Марк Бакленд, Джей Чандрасекар
Тривалість:
1 серія: ~ 25 хв (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Эллис Дрегон был успешным и популярным предпринимателем, который работал в области биотехнологий, но после смерти жены он перестал интересоваться делами компании. В это время, недобросовестное руководство решило использовать ситуацию и начало махинации, чтобы стать частью владельцев бизнеса. Джексон, сын Эллиса, тяжело пережил смерть матери и отчуждение от отца. Сериал рассказывает историю семьи Дрегонов и то, как они борются с проблемами после смерти матери и изменениями в бизнесе. ©Kino4ua Нестабільний (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?