Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Безмежна любов у квадраті

Рік:
Ор. назва:
Milosc do kwadratu bez granic
Країна:
Польща
Режисер:
Філіп Зильбер
Тривалість:
01:42:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Польська - Оригіна, Субтитри
Моніка і Стефан "Енцо" Ткачик повернулися. Чоловік хоче освідчитися своїй партнерці, але щось заважає йому зробити це. Тим часом персонаж Каролак пішов на пенсію, завдяки чому Моніка стала директором школи. Моніка проходить тест на вагітність, результат якого позитивний - тоді їй нарешті вдається побратися, проте невдовзі ми дізнаємося, що героїня... взагалі не чекає на дитину. Щоб одружитися, Енцо має повернутися на батьківщину і зустрітися віч-на-віч зі своїм минулим. Це означає: переконати одну зі своїх колишніх, що їй слід "повернутися в лоно церкви", бо так наказав Ткачику парафіяльний священик. ©Kino4ua Безмежна любов у квадраті 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?