Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Великий клірик (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Seija Musou: Salaryman, Isekai de Ikinokoru Tame ni Ayumu Michi / The Great Cleric
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Тамаґава Макото
Тривалість:
1 серія: 24:09
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
Переклад:
Original English Субтитри
Світ магії, монстрів і небезпек, що зазіхають на життя шукача пригод, очікує переродження свого нового героя. Не маючи нічого, крім досвіду минулого життя і ділової хватки, яка допоможе йому зорієнтуватися в землях Гальдардії, перероджений офісний працівник приймає ім'я Люсіель і клянеться, що його наступна смерть станеться хіба що від старості. Ну а, якщо хочеш уникнути ризику для життя, що може бути краще, ніж професія цілителя? Щоправда, щоб відточити навички, йому потрібно буде не раз поставити це саме життя на кін, але це вже дрібниці. ©Kino4ua Великий клірик (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?