Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Індіана Джонс і реліквія долі

Рік:
Ор. назва:
Indiana Jones and the Dial of Destiny
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Менголд
Тривалість:
02:36:54
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Похилий вік - це ще не привід відмовлятися від своїх найбожевільніших ідей та неймовірних планів. Саме так думає відчайдушний, але вже не молодий археолог Індіана, який все своє життя присвятив пошукам загублених у часі культурних надбань і ще більш значних скарбів, побіжно згадуваних не тільки у священних писаннях, а й навіть у міфічних легендах. За свою довгу археологічну кар'єру мандрівника, який не бачить перешкод, головний герой пригодницького фільму "Індіана Джонс" 5 онлайн, побачив безліч див та зіткнувся з тисячею нерозгаданих таємниць, які залишили значний слід у його тремтливому серці сміливця. Відважний чоловік встиг добути втрачений ковчег із таємного храму, зіткнутися з богинею смерті Калі, повернути священне каміння Шанкари їхнім власникам, потримати в руках унікальний священний Грааль і навіть за його надприродної допомоги врятувати власного батька від смерті. Що вже казати про інопланетних істот, свідком існування яких став Індіана Джонс.

Куди тільки не заносила доля допитливого професора археології. Перебуваючи в Німеччині, він раптово кидав усе і вирушав до Італії, Америку змінювала Франція, і так до нескінченності. Проживши таке дивовижне життя і нарешті знайшовши законну дружину Меріон, чоловік все-таки не заспокоївся. Дух пригод не покинув його старіюче, але ще таке відважне тіло, сповнене бадьорості й азарту. Вдосталь насолодившись сімейним життям, археолог Індіана Джонс знову готовий вирушити на край світу, під землю, в космос, та куди завгодно, аби доторкнутися до чергового дива, яке так щедро дарує світ тим, хто до нього готовий. ©Kino4ua Індіана Джонс і реліквія долі 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?