Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Троє розбійників і лев

Рік:
Ор. назва:
Folk og røvere i Kardemomme by / When the Robbers Came to Cardamom Town
Країна:
Норвегія
Категорія:
Режисер:
Расмус А. Сівертсен
Тривалість:
01:16:10
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія AAA-Sound
Переклад:
Російською - Оригінал
Невелике мирне містечко Кардамон вирізняється тишею і спокоєм. Місцеві жителі дружать і добре ладнають один з одним. Однак за містом живуть троє відчайдушних лиходіїв-грабіжників - Каспер, Джаспер і Джонатан, які раз у раз порушують ідилічне проживання городян. Щоразу, коли злочинці чогось потребують, вони пробираються в Кардамон і крадуть у місцевих жителів, а потім їх переслідує поліція. З іншого боку, Каспер, Джаспер і Джонатан абсолютно незадоволені своїм мізерним життям і хотіли б жити так само, як шановні кардамонці.

Варто сказати, що разом зі злочинцями в будинку за межами міста мешкає лев, який потребує постійного догляду. Щоб розв'язати цю проблему, Каспер, Джаспер і Джонатан створюють підступний план викрадення тітки Софі, відомої жінки, яка славиться в місті веденням домашнього господарства. У підсумку місія лиходіїв увінчується успіхом, і вони доправляють хатню робітницю у своє житло. Однак Каспер, Джаспер і Джонатан навіть уявити собі не могли, що проживання з цією жінкою принесе їм ще більше проблем, оскільки вона вирішує практикувати на бандитах свої управлінські навички і починає командувати ними, перетворюючи їхнє життя на справжнє пекло.

Потім грабіжники вирішують повернути Софі назад у місто, поки не сталося чогось гіршого. Однак у Кардамоні вони стикаються з нарядом поліції. Їх тут же заарештовують і садять за ґрати. Але в цей самий час у міській вежі міста спалахує пожежа, і грабіжники вирішують довести городянам свою хоробрість, рятуючи людей і сподіваючись бути прийнятими до їхньої спільноти. ©Kino4ua Троє розбійників і лев 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?