Kino4ua.com
HD 720p
R

Схолола жертва / Здобич

Рік:
Ор. назва:
Fritt vilt / Cold Prey
Країна:
Норвегія
Режисер:
Роар Утхауг
Тривалість:
01:33:30
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм про найкращих друзів, які вирішили влаштувати екстремальний відпочинок. Так хлопці прибувають у гірську місцевість і починають кататися на сноубордах. Здавалося, що прийдешні дні залишать після себе суто позитивні емоції, але раптово все виходить з-під контролю. Унаслідок нещасного випадку один із хлопців отримує перелом ноги. Поблизу немає жодного поселення, а телефони в цих глухих краях просто не ловлять. Не бачачи іншого виходу, герої вирушають на пошуки допомоги. Так вони забрідають у занедбаний готель, сподіваючись хоч трохи відпочити, поспати і привести себе до ладу. Однак незабаром з'ясовується, що в стінах готелю причаїлося найнебезпечніше створіння, готове розірвати кожного непроханого гостя. Попереду на молодих людей чекає найстрашніша ніч у їхньому житті, яка зітре всі грані між реальністю і нічними кошмарами. ©Kino4ua Схолола жертва / Здобич 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?