Kino4ua.com
480p
PG-13

Джузеппе Москаті: Любов, що зцілює (частина 1)

Рік:
Ор. назва:
St. Giuseppe Moscati: Doctor to the Poor
Країна:
США
Режисер:
Джакомо Кампіотті
Тривалість:
01:27:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Біографічний фільм про лікаря Джезеппе Москаті. Історія починається 1903 року, коли молодий доктор Джезеппе після закінчення медичного університету вступає на службу в неаполітанську лікарню. Він однаково ставитися до всіх пацієнтів, не поділяючи їх на бідних і багатих, виявляючи співчуття і увагу до кожної людини. А його методи роботи та новаторські ідеї знаходять дедалі більше відгуку в колег. 1906 року, під час виверження вулкана, він разом із найкращим другом кидається допомагати в евакуації госпіталю, розташованого біля його підніжжя. З ризиком вдалося врятувати всіх хворих, а Москіні вперше стикається із заздрістю друга, який так і не зміг змусити себе увійти в будівлю, що руйнується. Незабаром вони стають конкурентами... ©Kino4ua Джузеппе Москаті: Любов, що зцілює (частина 1) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?