Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мої чорничні ночі

Рік:
Ор. назва:
My Blueberry Nights
Країна:
Гонконг, Китай, Франція
Режисер:
Вонг Кар Вай
Тривалість:
01:35:04
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Молода жінка Елізабет пережила в житті багато розчарувань. Але вона, все одно, шукає себе і хоче залікувати свої рани на серці. Нове життя приходить разом зі зціленням, а швидкоплинні зустрічі з незнайомцями допомагають по-новому поглянути на добре знайомі речі. Романтичний власник нічної кав'ярні, бідолашна дівчина-гравець із відчайдушною пропозицією, нещасливий поліцейський із його навіженою дружиною - всі вони ненавмисно змушують Елізабет по-новому поглянути на життя, на людські стосунки і, звісно ж, на саму себе. Це дозволяє героїні залишити минуле в минулому, знайти дорогу до себе - дорогу до справжнього кохання. ©Kino4ua Мої чорничні ночі 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?