Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Слідопит

Рік:
Ор. назва:
Pathfinder
Країна:
США, Канада
Режисер:
Маркус Ніспел
Тривалість:
01:47:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
907 рік. Через п'ятнадцять років молоді воїни індіанців проходять ініціацію. Один з них повинен стати заміною старому вождю племені і отримати його ім'я - "Слідопит". У цей самий час вікінги здійснюють новий набіг і знищують усе село Привида. Він самотужки хоче помститися своїм колишнім родичам, володіючи тільки спритністю і знанням місцевості. Йому доводиться зробити вибір між покликом крові та любов'ю до чужих людей, які його врятували і виростили. Здобувши важку перемогу, яка є водночас як фізичною - над агресорами, так і духовною - "над примарами свого минулого", юнак стає новим "Слідопитом" для племені. ©Kino4ua Слідопит 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?