Kino4ua.com
480p
R

Одного разу

Рік:
Ор. назва:
Once
Країна:
Ірландія
Режисер:
Джон Карні
Тривалість:
01:26:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Contra
Переклад:
Російською - Оригінал
Хлопець працює вуличним музикантом, який грає і співає на дублінських вулицях. Дівчина - це іммігрантка з Чехії, яка заробляє, продаючи квіти і прибираючи в будинках. У неї є маленька донька. Її чоловік не цікавиться своєю дружиною і дитиною. Одного чудового дня, коли хлопець знову виступав на вулиці вночі, його музика зацікавила дівчину. Незважаючи на його явне невдоволення, вона почала ставити запитання про його пісні і з'ясувала, що в денний час він також займається лагодженням пилососів у батьківському магазині. Вона благає його, щоб він відремонтував її поламаний пилосос. ©Kino4ua Одного разу 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?