Kino4ua.com
HD 720p
R

Контрагент / Виконавець

Рік:
Ор. назва:
The Contractor
Країна:
США, Велика Британія, Болгарія
Режисер:
Джозеф Руснак
Тривалість:
01:38:30
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Боб Лі Суеггер - професійний стрілець, який приєднався до служби в армії США багато років тому. Після однієї трагічної події, коли під час проходження штатної спецоперації загинув його найкращий друг Боббі, герой вирішив стати розсудливим і змінити сферу діяльності. Але спокій тривав недовго: до нього завітали представники секретної служби, стверджуючи, що президенту країни загрожує небезпека, і лише настільки досвідчений снайпер здатний запобігти катастрофі. Тепер завдання Боба - слідувати за головною персоною держави, забезпечуючи його безпеку за всяку ціну. Патріот не уявляв, яка складна справа чекає попереду. ©Kino4ua Контрагент / Виконавець 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?