Kino4ua.com
480p
R

Тиранозавр ацтеків

Рік:
Ор. назва:
Aztec Rex / Tyrannosaurus Azteca
Країна:
США
Режисер:
Браян Тренчард-Сміт
Тривалість:
01:25:12
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Російською - Оригінал
Події розгортаються в джунглях Мексики, де археологів спокушає міф про стародавнє прокляття. У пошуках загубленого скарбу вони несподівано виявляють рештки тиранозавра актеків - стародавнього динозавра, якого вважали видом, що вимирає. Герої вирішують обрати шлях, сповнений небезпек і невідомості, щоб розкрити таємницю цього загадкового створіння. Однак, незважаючи на свою міць і жахливий вигляд, тиранозавр виявляється незвичним - він оживає і стає джерелом жаху та страху для команди археологів. Фільм "Тиранозавр актеків" притягує глядачів своїм динамічним сюжетом, чудовими візуальними ефектами і захоплюючою грою акторів. Відчуйте адреналін і величезну енергію, переживаючи кожну мить із героями, які досліджують долю стародавніх цивілізацій. ©Kino4ua Тиранозавр ацтеків 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?