Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ван піс / Великий куш (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
One Piece
Країна:
США, Японія, Південна Африка, Велика Британія
Режисер:
Марк Йобст, Тим Соутэм, Емма Салліван, Джозеф Кубота Владика
Тривалість:
1 серія: ~ 60 хв (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія обертається навколо різних груп піратів, які шукають легендарний скарб, а це значить, що ми побачимо величезні кораблі, рибальські села і дивовижні спецефекти - деякі члени екіпажу мають надздібності.

Серіал розповідає про Луффі, який шукає легендарний Ван-Піс, який зробить його Королем піратів. Для цього він збирає різношерсту компанію, щоб приєднатися до нього в його морських пригодах. Серед них фехтувальник Ророноа Зоро, навігаторка Намі, снайпер Усопп, кухар Санджі. ©Kino4ua Ван піс / Великий куш (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?