Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Таблетка від болю (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Painkiller
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Пітер Берг
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Серіал розповідає про приховану небезпеку, яку несуть із собою нові знеболювальні препарати, випущені великими фармацевтичними компаніями. Вони забули згадати, що ці ліки викликають сильну залежність. І, хоча побічні ефекти були відомі після випробувань, фармацевтичний бізнес вирішив не розкривати цю інформацію. У результаті, по всій країні виникла справжня епідемія опіоїдної залежності, що стрясає лікарні і руйнує життя багатьох людей. Цей серіал важливий і актуальний, і він показує, як важливо бути пильним та поінформованим про ліки, які ми приймаємо.

Однак Еді, незважаючи на складнощі, знаходить докази того, що компанія віддає накази усунення свідків. Він змушений боротися зі смертельною небезпекою, щоб розкрити правду. Зрештою, завдяки його наполегливості та кмітливості, Еді викриває фармацевтичну компанію та викриває її відповідальність за стільки життів, позбавлених необхідної допомоги. Ця історія є нагадуванням про важливість контролю та регулювання застосування ліків, щоб запобігти подібним трагедіям

Для покарання винних необхідні переконливі докази, наукові дослідження та експертні висновки. ©Kino4ua Таблетка від болю (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?