Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мій щасливий шлюб (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Watashi no Shiawase na Kekkon / My Happy Marriage
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кубота Такехіро
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Glass Moon, Amanogawa
Переклад:
Російською - Оригінал
Миловидна і добра Міє Сайморі ображена на долю. Вона рано залишилася без матері. Характерні для клану надприродні сили не проявляються, мачуха та її зведена сестра Кайо бачать у Міє лише прислугу. До нескінченного списку випробувань додалося ще одне: мачуха має намір видати падчерку заміж за військового. Усе б нічого, але у Кійока Кудо непроста репутація. Вихований армією чоловік суворий і вимогливий до супутниці життя. Він уже відмовився від кількох кандидаток у дружини. Висока ймовірність, що і Мійо не підійде.

Дівчина боїться і водночас хоче змін. Вона розуміє, що в рідному домі їй не раді, а шанс створити свій затишний куточок для спокійного життя випадає нечасто. Крім того, живе спілкування з Кудо виявилося досить приємним, а його життєві пріоритети - близькими для Міє. Насправді, Кудо добра і вразлива людина, а суворий погляд і різкі висловлювання потрібні лише для самозахисту. Мійо починає вірити, що в її непростому житті з'явиться шматочок щастя.

Недобра мачуха теж це бачить. Її склочна натура опирається щастю падчерки, адже рідна донька також не прилаштована. Може, Міє пора вхопитися за свій шанс і поставити на місце нахабних родичів? ©Kino4ua Мій щасливий шлюб (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?