Kino4ua.com
480p
G

Трансформери: Мастаки (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Transformers: The Headmasters
Країна:
США
Режисер:
Катсуоші Сасакі
Тривалість:
00:22:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Коли Оптимус Прайм вивільнив енергію Матриці Лідерства, щоб вилікувати Чуму Ненависті, він не міг передбачити наслідки своїх дій. У 2011 році, без енергії Матриці, яка могла б його регулювати, мегакомп'ютер Вектор Сигма починає дестабілізуватися, відкриваючи планету для вторгнення десептиконів та їхніх нових воїнів-директорів. Хоча хедмастери автоботів на чолі з Фортресс прибувають, щоб допомогти переломити хід битви, без Матриці день не буде виграно, і тому Хот Роді директори прочісують Землю, щоб знайти талісман та ще раз стабілізувати Вектор Сигму. Під час конфлікту Оптимус Прайм знову вмирає, і Хот Род знову стає Родімусом Праймом.

Статус-кво війни, що відновилася, передбачає, що Родімус Прайм командує Кібертроном і вторинним командним пунктом автоботів на Афінії, а Ультра Магнус очолює свій власний загін на Землі і діє з міста автоботів. Навпаки, десептикони базуються на своїй старій базі на Чаарі , а Шестизарядник очолює земні сили десептиконів, які діють із Триптикона . У тіні діє таємний союзник Гальватрона, лідер директора-десептикона Скорпонок, який веде вендетту Фортрессу за вигнання його з Майстра. Перше серйозне зрушення в напрямку цієї серії відбувається, коли Vector Sigma розробляє новий сплав під назвою Кібертонурон, і Скорпонок організовує знищення самого Кібертрона, щоб не дати сплаву потрапити до рук автоботів або Гальватрона. Гальватрон потрапляє під вибух, що руйнує планету, і його вважають загиблим, у той час як Родімус Прайм вирішує вирушити в космос і шукати новий рідний світ для Трансформерів, залишивши Скорпоноку і Фортрессу контроль над своїми фракціями. ©Kino4ua Трансформери: Мастаки (1 Сезон) 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?