Kino4ua.com
480p
R

Заборонена жінка

Рік:
Ор. назва:
La femme défendue
Країна:
Франція
Режисер:
Філіп Харель
Тривалість:
01:37:34
Переклад:
Українська мова Субтитри
Франсуа 39 років, у нього є дружина, дитина і стабільна робота. Але одного разу він зустрічає 22-річну Мюріель і все його життя змінюється. Фільм Заборонена жінка - це не просто історія класичного адюльтеру. Перед Вами атмосферне французьке кіно з оригінальним форматом зйомки від імені глядача. Завдяки цьому Ви ніби стаєте безпосереднім учасником подій.

Більшу частину часу ми бачимо в кадрі Мюріель очима Франсуа. Завдяки частим крупним планам можна спостерігати, як емоції на її обличчі постійно змінюють одна одну. Вона плаче, сміється, хмуриться, посміхається або злиться, риси обличчя в кадрі змінюються, пояснюючи телеглядачеві, чим же юна дівчина так привернула чоловіка, який вже має досвід роботи, адже головних героїв розділяє не тільки різниця в 17 років. У них різний світогляд, цілі, погляди на життя. Він часто холодний, звик до комфорту і стабільності. Вона ж вільна, молода і вразлива, її життям правлять мрії і не в останню чергу це мрії про красиву романтичну казку.

Зустріч сильно їх змінює. У стосунках Мюріель виявилася більш схильною до реалізму, вона заздалегідь знає, чим закінчиться їхній адюльтер, всупереч своїй легковажності, вона не має жодних ілюзій щодо цього. Франсуа ж живе тільки ілюзіями, йому хочеться втримати свою молодість, а нове почуття до юної дівчини допомагає йому почуватися вільним, як багато років тому. Хоча глибоко в душі Франсуа розуміє, що в них не буде можливості побудувати спільне майбутнє. Ніхто з них не готовий відмовитися від того, що мав до зустрічі. Їхня заборонена історія кохання в дусі французьких мелодрам вимотує обох. Непотрібні сварки, пристрасть, ревнощі - їхні стосунки проходять усе, але чи зможуть вони зайти далі? Мюріель сподівалася знайти своє кохання, але вона навіть не припускала, що немолодий одружений чоловік здатний викликати в неї такі почуття. Франсуа, своєю чергою, весь час розривається між дружиною з дитиною і новим, несподівано виниклим почуттям. Ви можете дивитися фільм Заборонена жінка, щоб дізнатися, до чого ж призведе цей адюльтер. А на нашому сайті Ви знайдете Заборонена жінка. ©Kino4ua Заборонена жінка 1997 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?