Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ескафлон

Рік:
Ор. назва:
Escaflowne: The Movie
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Акане Казукі, Такей Йошіюкі
Тривалість:
01:35:15
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA
Переклад:
Original English Субтитри
Якщо раптом щось змінюється, то людина, а так само всі її копії в інших світах, розходяться на різні всесвіти, в яких події починають змінюватися. Але існують і всесвіти, в яких події настільки відрізняються, що здатні перетворити людину на божевільну. Хітомі Кандзакі, навіть не підозрюючи, потрапляє в такий світ. Дівчина вже давно захоплена фантастикою, і зараз вирушає з Токіо в інший світ. Її друг кличе дівчину на допомогу, тому що він зовсім недавно був призначений королем. Не зовсім розібравшись у тому, чи хоче він цього сам, юнак вирішує дізнатися про майбутнє від Хітомі. Але дівчина, яка приїхала, потрапляє в пастку, вона виявляється, заточена в обладунках молодого короля. І вже перебуваючи в них, дізнається про те, що всю країну і всесвіт врятує людина, яка перебуває в цих обладунках. ©Kino4ua Ескафлон 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?