Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Джульєтта і духи

Рік:
Ор. назва:
Giulietta degli spiriti / Juliet of the Spirits
Країна:
Італія, Франція
Режисер:
Федеріко Фелліні
Тривалість:
02:25:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | КІТ
Переклад:
Російською - Оригінал
У житті головної героїні - зрілої жінки Джульєтти - є все, про що вона мріяла: коханий чоловік, діти, сім'я і друзі, шикарний будинок із безліччю слуг, а також найгарніше й найдорожче дизайнерське вбрання, якому позаздрить будь-яка жінка з вищого суспільства. Джульєтта не обтяжена роботою і має в своєму розпорядженні купу часу, який вона із задоволенням витрачає на себе, щоб залишатися привабливою для чоловіка, всупереч усвідомленню того, що вони з чоловіком абсолютно чужі один одному люди. З ранніх років Джульєтта зростала із закладеними суспільством моральними засадами, які для неї є непохитними, тому особисте нещастя в сімейному житті для неї не настільки важливе, скільки важлива наявність цього сімейного життя. Щоправда Джорджіо не помічає старань дружини. До того ж його часта відсутність починає наводити Джульєтту на думки про зраду чоловіка. Коли ж побоювання підтвердилися, Джульєтта починає відчувати внутрішню кризу, з якою намагається впоратися власними зусиллями. ©Kino4ua Джульєтта і духи 1965 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?