Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Роздратований

Рік:
Ор. назва:
Indiscreet
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Стенлі Донен
Тривалість:
01:40:18
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Анна Кельман, відома акторка, змогла підкорити собі театральні підмостки, проте так і не знайшла щастя в особистому житті. Рідна сестра Анни знайомить її з цікавим імпозантним чоловіком, Філіпом Адамсом, який багато подорожує світом. Роман двох людей починає бурхливо розвиватися, проте шлюб між ними неможливий з тієї причини, що Філіп уже одружений, і його дружина хвора на невиліковну хворобу. Їхні стосунки розвиваються доти, доки Філіпу не пропонують на роботі підвищення і пов'язаний з цим негайний від'їзд на півроку в Америку. У цей же час Анні стає відомо, що насправді Філіп ніколи не був одруженим, і придумав цю балаканину з хворою дружиною лише для того, щоб не пов'язувати себе надто серйозними стосунками. Але недарма Анна - талановита акторка, і тепер Філіпа чекає найвитонченіша помста... ©Kino4ua Роздратований 1958 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?