Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Барбі

Рік:
Ор. назва:
Barbie
Країна:
США
Режисер:
Грета Гервіг
Тривалість:
01:54:02
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
У казковому Барбіленді компанії Mattel живе Стереотипна Барбі ("Барбі") та її подруги-ляльки. Барбіленд - це матріархальне суспільство, де мешкають різні варіанти Барбі, Кенів, а також ляльки, зняті з виробництва компанією Mattel через їхні нестандартні особливості. У той час як Кени проводять дні, граючись на пляжі і вважаючи це своєю професією, Барбі обіймають престижні посади лікарів, юристів і політиків. Пляжний Кен ("Кен") відчуває себе щасливим і потрібним тільки поруч зі своєю Барбі і прагне близьких стосунків, але Барбі відкидає його залицяння, вважаючи за краще проводити час у компанії інших Барбі.

Одного разу на танцювальній вечірці Барбі охоплює занепокоєння про смерть і швидкоплинність життя. Наступного ранку в неї з'являється неприємне дихання, целюліт, а стопи стають плоскими. Подруги радять їй звернутися до "Дивної" Барбі, яка стала відлюдницею. "Дивна" Барбі вважає, що для того, щоб виправити ситуацію, Барбі потрібно знайти дівчинку з реального світу, яка грається з нею. Кен вирішує приєднатися до Барбі і ховається в її автомобілі. Барбі неохоче погоджується на спільну подорож.

Потрапивши на пляж Веніс у Лос-Анджелесі, Барбі та Кен починають сумніватися в досягненнях Барбіленду. Барбі стикається з домаганнями, дискримінацією та сексизмом, а Кен відкриває для себе патріархат. Агент ФБР повідомляє в компанію Mattel про присутність Барбі та Кена в реальному світі. Глава компанії наказує знайти їх за будь-яку ціну. Барбі знаходить свою власницю, дівчинку-підлітка на ім'я Саша, яка критикує її за заохочення нереалістичних стандартів краси та культури споживання. ©Kino4ua Барбі 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?