Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Житловий комплекс С (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
C Danchi / Housing Complex C
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Нара Юджі
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 4)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon
У приморському містечку Куросакі розташований житловий комплекс економ-класу, де проживає Кімі - звичайна дівчина, яку, здається, скрізь і всюди переслідує невдача. Ось і цього разу не обійшлося без неї: в її власному будинку починають відбуватися воістину жахливі події. Що це? Тотальне невезіння Кімі, яке рано чи пізно має закінчитися, як чорна смуга в житті, і дівчині просто потрібно набратися терпіння? Чи все набагато серйозніше, і жахливі інциденти - прояв стародавнього зла, яке тяжіє над усіма мешканцями комплексу С? ©Kino4ua Житловий комплекс С (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?