Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Клас

Рік:
Ор. назва:
Class
Країна:
США
Режисер:
Льюїс Джон Карліно
Тривалість:
01:34:13
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Джонатан і Франклін на прізвисько Скіп вступають до підготовчої школи і завдяки жартівливим розіграшам один над одним зав'язують дружбу. Після кількох невдалих спроб Джонатана познайомитися Скіп вважає своїм обов'язком допомогти і влаштовує йому поїздку в Чикаго, щоб той зміг зустріти дівчину і отримати перший сексуальний досвід. Джонатан "знімає" Еллен, вродливу жінку у віці та заводить роман із нею. Джонатан починає відчувати любов до неї, хоча жінка знає, що це між ними лише закоханість. Джонатан бреше їй, що він студент, завищуючи свій вік, і коли в одну із зустрічей зізнається Еллен, що кохає її, Еллен знову починає думати про можливість продовження стосунків між ними. Вона ухвалює остаточне рішення лише коли дізнається, що Джонатан не тільки молодший, ніж раніше заявляв їй, а й навчається в тій самій школі, що і її син.

На різдвяні канікули Скіп запрошує Джонатана провести Різдво разом із ним і його сім'єю в їхньому маєтку Берроузів. Лише тут Джонатан виявляє, що Еллен є матір'ю Скіпа і вона заміжня. Джонатан намагається розірвати з нею всі стосунки, але мати Скіпа все ж контактує з ним ще кілька разів. Зрештою Джонатан погоджується зустрітися з Еллен для розмови і бреше Скіпу, що йому треба побути на самоті. Коли Джонатан зустрічається з Еллен, вони знову опиняються в ліжку один з одним. Скіп, намагаючись підняти настрій своєму другові, піднімається в кімнату готелю до Джонатана і знаходить його там у ліжку з Еллен. Скіп дуже незадоволений цим і холоне до спілкування з другом. Проте, він не відвертається від Джонатана під час розслідування шахрайства з результатами шкільних тестів. Наприкінці картини Скіп із Джонатаном б'ються, але в останній сцені миряться. ©Kino4ua Клас 1983 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?