Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Остання подорож «Деметри»

Рік:
Ор. назва:
The Last Voyage of the Demeter
Країна:
США
Режисер:
Андре Овредал
Тривалість:
01:58:39
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Екіпаж корабля "Деметра" - група людей, з несхожими характерами і світоглядом, які з різних причин опинилися на одному судні. Однак, щойно вони вирушили в плавання, їхня подорож перетворилася на справжнє жахіття. На кораблі починають відбуватися дивні речі, і екіпаж починає відчувати, що вони не одні на борту.
Поступово члени команди починають зникати один за одним, і страх і тривога з кожним разом наростають дедалі більше. Незабаром вони розуміють, що на борту з ними перебуває жахлива істота, яка не бажає залишати їх у живих. Вони намагаються розгадати загадку, що знаходиться всередині таємничих ящиків, але ніхто з них не готовий до того, що вони виявлять.
Психологічний тиск, який відчуває екіпаж "Деметри", є одним із найважливіших елементів фільму. Він досягає свого піку, коли кожен член команди опиняється наодинці з жахом на борту корабля. Вони борються за виживання і намагаються зрозуміти, як впоратися з цим кошмаром. Їхні відчайдушні спроби знайти вихід із цієї ситуації досягають кульмінації у фіналі фільму. Зрештою, глядачі дізнаються, що знаходиться всередині загадкових ящиків, і що сталося з командою корабля. ©Kino4ua Остання подорож «Деметри» 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?