Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Машина

Рік:
Ор. назва:
The Machine
Країна:
США
Режисер:
Пітер Атенсіо
Тривалість:
01:52:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Ще недавно Берт жив як типовий американець і зовсім не підозрював, що доля приготувала для нього по-справжньому страшний подарунок. Усе починається того дня, коли на порозі його будинку з'являються незнайомі люди. У результаті Берта і його батька просто викрадають і відвозять у невідомому напрямку. Незабаром з'ясовується, що понад 20 років тому батько головного героя здобував освіту в Росії. Там він всіляко розважався і насолоджувався благами екзотичної для себе країни. І саме в ті роки він випадково образив впливову людину, перебуваючи при цьому в стані сильного алкогольного сп'яніння. І тепер настав час розплати. Так Берт стикається з реальною загрозою життю, що штовхає його на необдумані дії. Чи вдасться батькові й синові виплутатися з такої незвичайної ситуації, розправитися зі "злими росіянами" і, нарешті, пригорнутися до зоряно-смугастого прапора? ©Kino4ua Машина 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?