Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Депп проти Герд (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Depp V Heard
Країна:
США
Режисер:
Емма Купер
Тривалість:
1 серія: ~ 48 хв. (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
В цій документалці розгортаються події у суді. Ці люди відомі голівудські актори, які до певного часу були у шлюбі, але чоловік по імені Джоні запідозрив свою дружину у поганих вчинках які вона спричиняла стосовно нього, а також з її сторони рукоприкладство було. Невитримавши її нахабства він подав на неї до суду, щоб все таки розставити всі крапки, щоб вона зрозуміла що не вона жертва як вона собі думала, а наспрвді він. Джон був правий стосовно неї, як кажуть не все те золото що блищить, і здобув перемогу в суді. Ця стрічка на три серії судового процесу між двома відомими акторами, хтось виграє, а хтось програє. ©Kino4ua Депп проти Герд (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?