Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Погані дівчата Рокудо

Рік:
Ор. назва:
Rokudou no Onna-tachi / Rokudo's Bad Girls
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кейя Сайтоу
Тривалість:
1 серія: 23:41 (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
Знебарвлене або забарвлене в яскравий колір волосся, помітний макіяж, ультра-коротка або максимально довга спідниця, агресія в кожному погляді та русі - хуліганки вражають перехожих, уяву, а за влучного попадання - носи, нирки, та в поодиноких випадках - серця. У старшокласника Тосуке Рокудо вони вражають мигдалину лімбічної системи, що відповідає за формування страху. Його перша реакція при зустрічі з хуліганкою - розвернутися і бігти, виблискуючи п'ятами. І не те щоб дівчата вже такі страшні, а просто сам він малохольний боягузливий нездара, здатний тільки скиглити і скаржитися на нещасну долю. Тому ще з середньої школи він у класі головний хлопчик на побігеньках, який зазнає жорстких жартів, а іноді побиття.

Певно, так і минули б його шкільні роки, у приниженнях і порожній браваді, але все змінила звичайна на вигляд посилка, відправлена його дідусем, який, як був упевнений Рокудо, давно лежить на цвинтарі. У посилці виявився сувій із заклинанням, завдяки якому Рокудо відтепер магніт для хуліганок! ©Kino4ua Погані дівчата Рокудо 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?