Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Магічна битва (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Jujutsu Kaisen
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Пак Сьон-Ху
Тривалість:
1 серія: 23 хв
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA, У куточку в таверні, Amanogawa, EspadaStudio, Студія Качур+Lifecycle, Kaizoku, UTure Studio, Субтитри | SpiralTeam
У минулому спритним екзорцистам вдалося вбити великого демона Рьомена Сукуна, щоб розчленувати його на дрібні частини, запечатати найсильнішими заклинаннями, та розповсюдити їх по всьому світу для захисту від нападів демонічних сил, які, відчувши запах частинки, одразу покидали це місце. В одній із таких шкіл, де знаходився артефакт, навчається Юдзі Ітадорі. Він має спортивну зовнішність, тому тренер з легкої атлетики вмовляє вступити до спортивної секції. Але Юдзі відчуває своє інше призначення. Він вступає до групи, де займаються окультизмом. Він удосконалюється в знаннях заклинань і розвиває магічні здібності.

Одного разу Юдзі помічає, що в стінах школи дедалі більше стає потойбічних істот. Він з'ясовує, що кілька учнів випадково розкрили запечатаний артефакт. Частинка тіла могутнього демона незабаром опиниться в якогось монстра. З'їдена частинка зробить його ще сильнішим, він стане справжнім лихом для всіх жителів. Щоб не допустити цього, Юдзі сам проковтує її. Він миттєво перетворюється на людину з неймовірною демонічною силою. За ним починають полювання інші чудовиська, щоб заволодіти його силою. Люди вважають, що він занадто небезпечний, щоб жити з ними. Але Юдзі починає боротьбу з демонами, щоб звільнити від них світ. ©Kino4ua Магічна битва (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?