Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Халепи Альфреда / Альфредові нещастя

Рік:
Ор. назва:
Les Malheurs d'Alfred / The Troubles of Alfred
Країна:
Франція
Режисер:
П'єр Рішар
Тривалість:
01:33:28
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий|TOHIC
Альфред Дюмоньте - справжнісінький невдаха: він рано втратив батьків, у сім років ледве не потрапив у полон до фашистів, його кинула дівчина і пішла в монастир. І все це лише мала частина його постійних невдач. І ось одного разу терпіння Альфреда закінчується, і він вирішує, що більше не може жити в цьому жорстокому світі. Дюмоньте вирушає на міст, щоб зістрибнути з нього в річку і втопитися. Він довго йшов до цього і рішуче налаштований домогтися свого. Ось тільки він ніяк не міг припустити, що саме цього дня на цей самий міст прийде й Агата Богат, така сама невдачлива бідолаха, яку кинув відомий ведучий... ©Kino4ua Халепи Альфреда / Альфредові нещастя 1972 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?