Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Маленька чорна книжечка

Рік:
Ор. назва:
Little Black Book
Країна:
США
Режисер:
Нік Гурран
Тривалість:
01:46:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Цей фільм розповідає історію Стейсі, молодої та амбітної жінки, яка працює в телевізійній компанії та мріє про кар'єрне зростання. Однак її пристрасть до контролю і ревнивість починають підмивати її особисте життя. Стейсі починає покладати сумніви на свого давнього хлопця, Лекса, і вирішує зазирнути в його минуле, щоб відкрити його темні секрети. Вона починає копатися у своїй "маленькій чорній книжці", в якій зібрані контакти всіх Лексових колишніх подруг. Під час свого дослідження вона знайомиться з попередніми партнерками Лекса, і кожна з них виявляється унікальною та цікавою особистістю. поступово Стейсі охоплює спрага до істини, і вона потрапляє у вир подій, який розкриває їй правду про Лекса та дає змогу їй замислитися над власними упередженнями та стереотипами щодо колишніх партнерів. ©Kino4ua Маленька чорна книжечка 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?