Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Привіт, Доллі!

Рік:
Ор. назва:
Hello, Dolly!
Країна:
США
Режисер:
Джин Келлі
Тривалість:
02:28:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Дія розвивається навколо Доллі Леві - чарівної свахи, що живе недалеко від Нью-Йорка. Одного разу її наймає Горацій Вандергельдер, який доручає Доллі два завдання: підібрати йому дружину і змусити його молоду родичку Ерменгард викинути з голови думки про шлюб з художником Емброузом. Не бажаючи йти на поводу у свого ексцентричного клієнта, Доллі вирішує вчинити, як їй велить серце: вона підбирає другі половинки для двох підлеглих Горація, а також об'єднується з Ерменгард, щоб допомогти їй отримати схвалення на шлюб з коханим, незважаючи на обурення свого роботодавця... ©Kino4ua Привіт, Доллі! 1969 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?