Kino4ua.com
HD 720p
PG

Маленький Нікіта

Рік:
Ор. назва:
Little Nikita
Країна:
США
Режисер:
Річард Бенджамін
Тривалість:
01:35:56
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Фільм розповідає історію підлітка-сироти Нікіти, який несподівано дізнається, що його батьки були агентами КДБ і загинули у Сполучених Штатах під час виконання своєї місії. Нікіта стає об'єктом інтересу ФБР, яке відправляє агента Роя Персона, щоб з'ясувати, чи став Нікіта спадкоємцем батьківської місії. У процесі роботи з Нікітою Рой починає симпатизувати йому і сумніватися в тому, чи потрібно руйнувати життя підлітка заради того, щоб отримати інформацію. Фільм добре передає натягнуту напругу та емоційну складність стосунків між Нікітою та Роєм. ©Kino4ua Маленький Нікіта 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?