Kino4ua.com
480p
R

Піранья

Рік:
Ор. назва:
Piranha
Країна:
США, Нідерланди
Режисер:
Джо Данте
Тривалість:
01:33:48
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Героїня фільму - Меггі МакКеун, працює в бюро з розшуку зниклих. Вона займається розслідуванням зникнення Барбари та Девіда. Під час пошуків молода жінка натрапила на Пола Грогана, це місцевий пияк, який вважається відлюдником, оскільки намагається ні з ким не спілкуватися. Вона попросила його допомогти їй у пошуках хлопців. Пол із великим небажанням погодився піти разом із нею. Через якийсь час, зовсім недалеко від хатини відлюдника, вони знайшли якийсь військовий об'єкт, на території якого, біля басейну, вони і побачили речі зниклих юнака і дівчини.

Меггі вирішила осушити басейн, щоб знайти хоча б останки підлітків, але виявляється, вони на цьому об'єкті не одні. Тут уже давно проживає вчений, який спробував пояснити їм, що цього робити не можна в жодному разі. Інакше, те, чим займалися військові вчені, потрапить у відкриту водойму і це буде катастрофою. Риби в результаті експериментів, розмножувалися і мутували, тому випущені на волю, піраньї могли знищити все живе, що перебуває у воді або через необережність зайде у воду. Однак піраньї все ж знайшли дорогу до великої води. З'явилися перші загиблі, почалося розслідування.

До справи знову долучилися військові, але біологічну тривогу вони оголошувати не хочуть, зовсім навпаки, Меггі і Пола, які бачили мутантів і уявляють собі, що вони можуть накоїти, оголошують злочинцями, поліція їх заарештовує. Чи зможуть Меггі МакКеун, разом зі своїм добровільним помічником вирватися з лап поліції і врятувати навколишнє середовище від навали піраній, незважаючи на шалений спротив місцевої влади, підтримуваної військовими? ©Kino4ua Піранья 1978 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?