Kino4ua.com
HD 720p
G

Ромео і Джульєтта

Рік:
Ор. назва:
Romeo and Juliet
Країна:
Велика Британія, Італія
Режисер:
Франко Дзефіреллі
Тривалість:
02:18:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ДІМ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Ця кінокартина вкотре присвятить глядачів у любовні стосунки юної дівчини і хлопця. Їм довелося народитися в сім'ях, які протягом довгих десятиліть не припиняють воювати одна з одною. Вони готові піти на багато що, щоб показати свою перевагу перед противником. Найбільше на світі глави двох сімейств не хотіли б, щоб їхні улюблені діти виявилися закоханими у своїх заклятих ворогів. Але на це розпорядилася сама доля. Ромео і Джульєтта не бачили своїх життів одне без одного. Фільм може похвалитися прекрасною сценою, в якій відбувається поєдинок між Тібальто і Меркуціо. На головні ролі були поставлені актори, які ідеально підійшли для них. Престижних премій виявилися удостоєними костюми і робота оператора під час зйомок фільму. ©Kino4ua Ромео і Джульєтта 1968 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?