Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Меч завойовника

Рік:
Ор. назва:
Rosmunda e Alboino / Sword of the Conqueror
Країна:
Італія
Режисер:
Карло Кампоґалліані
Тривалість:
01:37:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Намагаючись послабити войовничі племена, римляни підлаштовують так, щоб між їхніми суперниками була ворожнеча і вони воювали одне з одним. Їхній провокаційний план вдався і між варварами - ломбардцями та гепедійцями виникає серйозний військовий конфлікт. Здобуваючи одну за одною тактичні перемоги, вождь ломбардців закликає супротивників мирно розв'язати всі їхні суперечності та згуртуватися проти їхнього спільного ворога - Риму. Аби закріпити мирну згоду, він просить правителя гепедійців віддати йому за дружину свою доньку, проте дівчина вже обіцяна одному з доблесних воїнів їхнього племені... ©Kino4ua Меч завойовника 1961 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?