Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Шпигунський клас (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Spy Kyoushitsu / Spy Classroom
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кейчіро Кавагуті
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | InariDub
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Світ зіткнувся із серйозною проблемою у вигляді воєнного конфлікту, який втягнув у себе безліч країн. Після того, як вдалося вгамувати настільки огидне явище, світовий уряд зібрався для обговорення важливої теми. І вона була пов'язана не з попередженням війни, а навпаки, обговоренням методів ведення такої, хіба що в тіні. Усе це було потрібно для досягнення певних цілей державного масштабу. У цьому питанні мало значення шпигунство і, звісно ж, фахівці в цій галузі. Є й спеціалізоване агентство, яке цілком навіть здатне виконувати державні завдання. А до справи залучають кількох дівчат. Стати шпигуном видавалося справою престижною, і Лілі також піддалася тренду, вступивши в навчальний заклад, де навчали цієї спеціальності. Вона змогла з гарним результатом скласти іспити, але ось із практикою виникли труднощі. І саме їй, розчарованій у самій собі, випадає нагода стати частиною команди "Томошибі", яка буде залучена до особливої місії. Лілі налаштована досягти успіху, не уявляючи, з якою небезпекою матиме справу, адже команда мусить чинити опір потужному супротивнику. ©Kino4ua Шпигунський клас (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?