Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Астрал: Останній ключ

Рік:
Ор. назва:
Insidious: The Last Key
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Адам Робітел
Тривалість:
01:50:33
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Чудовий парапсихолог на ім'я Еліс Райнер врятувала чимало людей від підступів зла з потойбічного світу. Зараз вона сподівається відпочити від минулих колотнеч і насолодитися вільним життям. Однак спокій триває недовго, так як тривожні звістки приходять з штату Нью-Мексико. Там молода сім'я зіткнулася з справжнім кошмаром, який переслідує всіх членів сімейства. Невідомий демон вибрав місцем свого проживання будинок в провінційному місті штату пустель і спекотного сонця.
Еліс розуміє, що в тому житлі лютує один з найстрашніших посланників темного світу з усіх, з якими їй доводилося стикатися. Досвідчений екстрасенс усвідомлює всю складність ситуації, так як цей будинок їй прекрасно знайомий. Там пройшло дитинство екстрасенса, яке і визначило все її подальше життя. Тепер жінка, через довгі роки повинна зустрітися з привидами минулого і вступити з ними в вирішальну сутичку. У штаті Нью-Мексико повинно замкнутися коло, який почався багато років тому. ©Kino4ua Астрал: Останній ключ 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?