Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Клинок відьом (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Witchblade
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ухаші Йошіміцу
Тривалість:
1 серія: ~ 00:23:40 (всього: 24 з 24)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon
Після Великого Лиха, яке торкнулося всього живого на Землі, головна героїня аніме - Масане Амахі, прийшла до тями і побачила біля себе дитину. Нічого не пам'ятаючи про своє минуле життя, вона та її названа донька Ріко починають блукати світом, адже в них немає ні постійного дому, ні грошей, ні спогадів. Єдине, що нагадує про минуле життя - браслет на руці, призначення якого їй абсолютно не відомо. Тоді ще Масане не знала, що це не просто прикраса - а Клинок Відьом.

Ця зброя, іменована "клинком відьом", одна з найсильніших у світі. Вона дарує своєму власникові неймовірну владу і силу, але руйнує тіло свого володаря. Чоловікам не дано отримати над ним владу: клинок підпорядковується лише жінкам, причому далеко не кожній. Той, кого обере клинок, тяжіє до битв і має непереборне бажання до бою. Саме цей браслет і спонукав Масане прийняти пропозицію від корпорації: знищити людиноподібних роботів, які мешкають у Токіо. Крім того, що в такий спосіб Масане зможе звільнити в собі силу, що жила так довго, вона врятує життя доньки. Вибір очевидний - битися, адже на кону доля Ріко! ©Kino4ua Клинок відьом (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?