Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Живий за викликом (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Pushing Daisies
Країна:
США
Режисер:
Адам Кейн
Тривалість:
1 серія: 40:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У дев'ятирічному віці юний хлопчисько Нед дізнався, що володіє неймовірним даром повертати до життя померлих, коли з його коханим чотирилапим другом трапилася біда. Щоправда надприродний дар виявився прокляттям, адже одним дотиком герой серіалу "Мертві на вимогу" оживляє, але повторним - відбирає життя назавжди. До того ж протягом хвилини Нед повинен повторно доторкнутися до ожилої істоти, інакше помре хтось інший. Через дев'ятнадцять років Нед став тістечником і відкрив свою кондитерську. Ось тільки, крім основної роботи, у хлопця є ще одна робота, пов'язана з розкриттям злочинів. У співпраці з приватним детективом Емерсоном Кодом, Нед дуже швидко розкриває вбивства, оскільки може оживити померлу жертву і прямо запитати про те, хто винен у її смерті. ©Kino4ua Живий за викликом (1, 2 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.4
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?