Kino4ua.com
HD 720p
G

Біблія: На початку...

Рік:
Ор. назва:
The Bible: In the Beginning...
Країна:
США, Італія
Режисер:
Джон Гюстон
Тривалість:
02:51:54
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Глядачеві запропонована неймовірна вистава, яка заснована за сторінками Великої Книги - Біблії. Сюжет бере свій початок зі створення богом перших людей Адама і Єви і продовжує подальшу подорож Старим Заповітом, розкриваючи нам його історії. Ми дізнаємося про трагічну долю Авеля, який загинув від руки свого брата Каїна, стежитимемо за будівництвом Ноєм ковчега і навалою на землю всесвітнього потопу, станемо свідками винищення загрузлих у гріху мешканців Содома і Гоморри, а також багато-багато іншого... ©Kino4ua Біблія: На початку... 1966 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?