Kino4ua.com
HD 720p
R

Підзарядка

Рік:
Ор. назва:
The Boost
Країна:
США
Режисер:
Харольд Беккер
Тривалість:
01:34:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Біржовому маклеру на ім'я Ленні Браун вдається зробити запаморочливу кар'єру. Він входить у ділові кола вищого світу Америки, заводить знайомства з аристократією і богемою Каліфорнії. Успіх закрутив йому голову. У гонитві за успіхом він уже не може зупинитися, він укладає нечесні угоди, не нехтуючи брудними махінаціями. Так само він не вважає, що користуватися кокаїном "для натхнення" не є неправильним. Але ціна на його "натхнення" зростає і зрештою він втрачає своє благополуччя, талант маклера, щасливу сім'ю, бо Лінда разом із ним пристрастилася до допінгу... ©Kino4ua Підзарядка 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?