Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Божа країна

Рік:
Ор. назва:
God's Country
Країна:
США
Режисер:
Джуліан А. Хіггінс
Тривалість:
01:42:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Гарні Люди
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Сюжет фільму, трилера розгортається в невеликому потаємному куточку в провінції Сполучених Штатів. Там проживає головна героїня - проста викладачка з місцевого університету. У минулому ця жінка служила в поліції і була вельми шанованою в середовищі своїх колег. Їй подобалося боротися за закон і справедливість... Але часи змінюються. Тяжка втрата, яка назавжди змінила її життя, не змогла пройти безслідно. Душевні рани часом не гояться ніколи... І відважна поліцейська, не в силах більше впоратися з посадою, пішла у відставку, влаштувавшись вчити студентів.

Вона звикла було до одноманітного і жахливо самотнього існування, яке дозволяло сповна віддаватися горю. Раптово все знову змінилося. Виявивши на власній приватній території двох грабіжників, вона спробувала їх зупинити і ненароком виявила чималий клубок таємниць, що сформувався навколо звичайних на перший погляд злодіїв. Мабуть, доведеться їй згадати минуле. ©Kino4ua Божа країна 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.6
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?