Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Дика планета (4, 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Angry Planet
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Пітер Ров
Тривалість:
00:20:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Мега
Наша планета велика і сповнена красивих місць, які століттями зачаровують відвідувачів. Природний і тектонічний рельєф нашої планети зачаровує тих, хто його бачить, і вражає своєю могутністю. Але не тільки краса є в природі нашої планети. Часто самі блакитні кулі є зловісними хижаками. Про це розповідає наш ведучий Джордж Клуніс. Вулкани, урагани, мусони і ще цілий ряд страшних явищ, які смертельно небезпечні для тих, хто вступає з ними в контакт. Заради цієї місії ведучий подорожує по всьому світу в місця, де кожна стихія досягає максимальної ефективності та потужності, ризикуючи життям, щоб показати глядачам міць Землі. ©Kino4ua Дика планета (4, 5 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?