Kino4ua.com
480p
R

Скінс / Молокососи / Скіни (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Skins
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Браян Еймслі, Джеймі Бріттан
Тривалість:
1 серія: ~45:00
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | З ранку до ночі
Переклад:
Original English Оригінал
Молокососи - сучасні підлітки Британії, які хочуть отримувати від життя все. Тому компанія друзів веде розгульний спосіб життя, відривається на вечірках і вживає наркотичні речовини. Молокососів будні дні сповнені різними радощами та проблемами. Кожен із них має свої індивідуальні здібності та риси характеру, які виділяють їх серед інших. Через відчайдушну і легковажну поведінку підлітки часто потрапляють у неприємності, розібратися з якими часом самостійно вони не в змозі. Саме в таких ситуаціях друзі завжди готові підтримати один одного і простягнути руку допомоги. Вони не знають, що таке правила і мораль. Їм байдуже на заборони, суспільні підвалини і порядки. Вони - нове покоління, яке прагне незалежності. ©Kino4ua Скінс / Молокососи / Скіни (1 - 4 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.2
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
5 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?