Kino4ua.com
HD 720p
R

Афросамурай

Рік:
Ор. назва:
Afro Samurai
Країна:
США, Японія
Категорія:
Режисер:
Кізакі Фумінорі
Тривалість:
01:52:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | QTV
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У незрозумілому вимірі триває довге протистояння за титул володаря найпершої нарукавної пов'язки. Вона дає максимальну перевагу своєму власникові, наділивши його здібностями, спорідненими з божеством. Ніхто не має права оскаржувати його позицію, крім воїна під другим номером. Одного разу з'явився нікому не відомий сміливець, який кинув виклик батькові хлопчика на ім'я Афро.

Просто на його очах того, кого він вважав наймогутнішим героєм у світі, було вбито людиною, яка відтепер називає себе номером один. Зриваючи пов'язку з голови переможеного, він пообіцяв хлопчикові, що чекатиме на нього і буде готовий прийняти виклик, коли буде потрібно. Минають роки, хлопчик Афро перетворюється на дорослого і небезпечного воїна. Він мандрує футуристичною Японією, сподіваючись знайти і помститися за смерть свого батька. ©Kino4ua Афросамурай 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?