Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бліч 2: Повстання алмазного пилу. Інший Хьорінмару

Жила давно одна Королівська родина. Її слуги перебували на поверхні хмари. У її розпорядженні були каравани, охоронці, артисти. Вони супроводжували цю королівську родину, коли вона переміщалася. Одного разу дівчата арранкарки скоїли крадіжку артефакту. З ними був таємничий незнайомець, який одягнув маску. Коли сталася не дуже велика сутичка з ворогами, сталося зникнення капітана Хіцугая. Люди його загону відповідали за стан безпеки родини короля. Готей Тринадцятий обіймав посаду головного командувача. Він сказав, що Хіцугай зрадник.

Тому наказав зайнятися його пошуками, оформленням арешту. Ітіго одночасно знайшов Тосіро, який був поранений. Йому необхідно дізнатися, що тут сталося. Куросакі потім зазнав нападу. Тимчасовий сінігамі став думати, ким у реальності є Кусака. Які зв'язки є між ним і капітаном. Треба дізнатися, що потрібно цьому Хіцугаю. Багато питань поки що залишалися невідомими. Тому доведеться докласти багато зусиль, щоб розібратися конкретно. Коли немає відповідей на ці запитання, невідомо, яким чином вчинити далі. Не можна допустити того, щоб події продовжували розвиватися неналежним чином. ©Kino4ua Бліч 2: Повстання алмазного пилу. Інший Хьорінмару 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?