Kino4ua.com
480p
R

Збиток (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Damages
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Тодд Кесслер
Тривалість:
1 серія: 42 хвилини (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Еллен Парсон - молода дівчина, яка щойно закінчила коледж і мріє працювати асистентом найвідомішого адвоката Нью-Йорка. Петті Г'ю холодна і розважлива. Еллен готова піти на все, щоб отримати омріяну роботу. Завдяки своїй цілеспрямованості Еллен досягає успіху і швидко піднімається по кар'єрних сходах.
Спочатку Еллен береться за справу Фробішера, бізнесмена, який створює суспільну сенсацію. Завдяки Фробішеру були пограбовані її колишні колеги. Еллен працює не покладаючи рук, біжучи від успіху до успіху.
Одного дня вона дізнається правду про брехню та обман, що стоять за славою Петті Г'юз. Вона втрачає свою сім'ю і ще більше мучиться сумлінням. Зрештою, вона розуміє, що за свою перемогу доведеться заплатити життям. ©Kino4ua Збиток (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?